Du er her: Hellumdiamant.com » Om oss

Ansatte


  • Glenn Hellum
    Eier og daglig leder
    Alder: 52 år, avd Tønsberg 
    33 år diamantverktøy/maskiner
    Mobil: 90193278
    glenn@hellumdiamant.com


  • Charlotte Carolusson
    Webansvarlig
    Alder: 24 år, avd Oslo 
    Mobil: 98768059
    charlotte@hellumdiamant.com


  • Espen Bjelland
    Salgsingeniør
    Alder: 43 år, avd Tønsberg
    Mobil: 91732570
    Espenb@hellumdiamant.com
     

  • Hans Petter Børresen
    Daglig leder
    Alder: 48 år, avd Oslo
    27 år diamantverktøy/maskiner
    Mobil: 95119364
    Hansp@hellumdiamant.com


  • Jan Egil Bergmann
    Salgsingeniør
    Alder: 54 år, avd Oslo
    32 år diamantverktøy/maskiner
    Mobil: 95225037
    janb@hellumdiamant.com

     

  • Tom Fallet
    Serviceleder
    Alder: 44 år, avd Oslo
    24 års erfaring
    Mobil: 99311350
    tomf@hellumdiamant.com

  • Lars Søberg
    Service/salg
    Alder: 32 år, avd Oslo
    10 år betongsaging/boring
    /rivningsarbeid
    Mobil: 99268166
    larsv@hellumdiamant.com
     

  • Henrik Evenrød
    Service/salg
    Alder: 51 år, avd Oslo
    30 år maskiner/mekanikk
    Mobil: 90011560
    henrike@hellumdiamant.com
     

  • Tom Øyvind Falkenhaug
    Salgsingeniør
    Alder: 52, avd Oslo
    10 år diamantverktøy/maskiner
    Mobil: 97740491
    tomo@hellumdiamant.com

  • Tan
    Produksjon og service
    Alder: ca 30 år, avd Oslo
    7 års erfaring.
Sverre Hellum & sønn AS
Avdeling Tønsberg
Carl XV gate 19
Sjøsenteret, Vallø
N-3150 Tolvsrød
Tlf:+47 33 01 51 40
Fax:+47 33 01 51 44
Avdeling Oslo:
Jerikoveien 28 D
N-1067 Oslo
Tlf:+47 23 17 81 00
Fax:+47 23 17 81 01

glenn@hellumdiamant.com

Nettside og publiseringsløsning fra Godt Sagt

Sverre Hellum & Sønn AS © 2009-18 - Innholdsoversikt